ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
Българска асоциация по водите (БАВ) организира международно работно посещение, заложено в годишната програма на участващите ВиК оператори в проект "Сравнителен анализ (бенчмаркинг) на ВиК дружества".
Събитието ще се проведе в периода от 5 до 8 юни 2023 г. В него могат да се включат и други участници извън проекта, които ще имат възможност да пътуват с колегите от ВиК дружествата, представяйки им дейността си чрез рекламни брошури и проспекти.
Посещението тази година ще включва срещи и демонстрации от страна на представители на ВиК операторите на Солун – ВиК EYATН и ВиК Лерин (Флорина) ДEYAФ и Olympios Group of Companies, както и посещение на международното изложение Forward Green.
Посещението на ВиК Лерин ДEYAФ е на тема "Отчитане на водомери с дистанционно управление и инфраструктура за биологично пречистване на отпадъчни води" и ще включва:
Тема на работната среща с Olympios Group of Companies е "Дигитализация на водните услуги (представяне на най-добри практики, дискусия и обмяна на опит, силни/слаби страни, възможности/заплахи)". На нея ще бъде обсъдена новата проектна идея: Намаляване на емисиите на парникови газове за потребление на енергия в цикъла на водоснабдяване с питейна вода.
Като придружаващи събития ще бъдат посетени Метеора и други туристически забележителности.
За допълнителна информация по програмата и условията за участие вижте тук.
Източник: БАВ; Снимка: EYATНКлючови думи: ВиК оператори водоснабдяване ПСОВ ВиК услуги
Област: ВиК
Стико БГ осигури автоматична пожарогасителна инсталация на нова бизнес сграда в София
Ново съоръжение ще подобри енергийната ефективност и екологичните показатели на столичната ВиК инфраструктура
ВиК Шумен завърши ремонта на важен довеждащ водопровод
Wilo обяви промоционална кампания за битово водоснабдяване Грижа за водата 2023
ВиК услуги - Пазарджик търси доставчик на ПЕ тръби за водоснабдяване и канализация
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ ОТ ОБЛАСТТА НА ВиК
на специализирания портал Water-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
30.05.2023 | Стико БГ осигури автоматична пожарогасителна инсталация на нова бизнес сграда в София
25.05.2023 | В Кипър ще използват рециклирана вода за напояване на зелени площи
22.05.2023 | Ново съоръжение ще подобри енергийната ефективност и екологичните показатели на столичната ВиК инфраструктура
17.05.2023 | ВиК Шумен завърши ремонта на важен довеждащ водопровод
30.05.2023 | Стико БГ осигури автоматична пожарогасителна инсталация на нова бизнес сграда в София
25.05.2023 | В Кипър ще използват рециклирана вода за напояване на зелени площи
22.05.2023 | Ново съоръжение ще подобри енергийната ефективност и екологичните показатели на столичната ВиК инфраструктура
17.05.2023 | ВиК Шумен завърши ремонта на важен довеждащ водопровод
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.